Kikapott a Loki a Mezőkövesdtől

Sport

Az NB I-es tagságot idén kiharcoló Mezőkövesd Zsóry otthonában játszott felkészülési mérkőzést a DVSC-TEVA. A találkozón elsősorban fiatal játékosaink léptek pályára, illetve két új labdarúgó is szerepelt a csapatban – írja a dvsc.hu.

A találkozó első félidejében a hazaiak kétgólos előnyre tettek szert, ám a szünet után sikerült egyenlítenünk. A hajrában a Mezőkövesd ismét betalált, és ezzel meg is nyerte 3-2-re a mérkőzést.

Edzőmeccs
Mezőkövesd Zsóry – DVSC-TEVA 3-2 (2-0)

Mezőkövesd. Vezette: Nagy R.
Mezőkövesd Zsóry I. félidő: Czuczi – Vági, Szeles, Devecseri, Sós – Hegedűs, Tóth B., Grgic, Nicorec – Strestik, Pauljevic. II. félidő: Dombó – Baracskai, Dvorcsák, Dina, Polényi, Molnár, Heffler, Rác, Fótyik, Frőchlich, Orosz
DVSC: Rácz G. – Bokros (Karikás 46.), Koval (Kuti 57.), Kinyik, Nagy Z. (Kondás 46.) – Bereczki (Barna 37.), Berdó (Virág 37.), Ludánszki, Nagy K. – Kertész, Bíró (Tóth M. 46.)
Gól: 1-0 Berdó (öngól, 17.), 2-0 Strestik (27.), 2-1 Kinyik (60.), 2-2 Nagy K. (80.), 3-2 Baracskai (82.)